Obec Tchořovice

Obec Nižbor

Pro obec Nižbor jsme v roce 2015 provedli pasportizaci veřejného osvětlení. V roce 2016 jsme dále nainstalovali i řadu svítidel, která nyní osvětlují most a pěší lávku spojující oba břechy řeky Berounky, která obcí protéká. 

„Firma SATHEA VISION, s.r.o. provedla v obci Nižbor veškeré práce v nejvyšší kvalitě a domluveném termínu a odevzdala je bez závad. Jednalo se o částečnou výměnu světel veřejného osvětlení.

S odvedenou prací jsme velmi spokojení a všem tuto firmu mohu doporučit."

Kateřina Zusková
starostka obce Nižbor

Město Chomutov, ulice Písečná

Ve městě Chomutov se jedná o v pořadí už třetí instalaci svítidel SATHEON. Tentokrát jsme zpracovávali projekt pro osvětlení ulice včetně křižovatek a přechodů. V tomto projektu jsme využili několik typů svítidel SATHEON - s klasickou optikou pro osvětlení komunikace a s optikou pro osvětlení přechodu. 

Obec Radonice

Pro obec Radonice jsme v měsíci srpnu 2016 provedli instalaci svítidel při křižovatce ulic Vinořská a Třešňová. Jednalo se o instalaci svítidel SATHEON 40 včetně ustanovení stožárů a další podpůrné infrastruktury. 

Obec Mokrovraty

Pro obec Mokrovraty jsme zpracovali pasport a generel VO, v návaznosti na který jsme zpracovali světelně-technický projekt a posléze provedli instalaci osvětlení na hlavní komunikaci v obci.

V lednu 2016 velice odborně a kvalitně zpracovala firma SATHEA VISION s.r.o. pasport veřejného osvětlení v naší obci.

V červenci 2016 tato firma provedla rekonstrukci a rozšíření veřejného osvětlení u silnice II. třídy. Práce byly profesionálně provedeny ve velmi krátké době.

Jednání se zástupci firmy bylo vždy velice vstřícné. Tuto společnost mohu doporučit ostatním."

Stanislava Ecklová
starostka obce Mokrovraty

Areál rozvodny vysokého napětí, Chomutov

Svítidla Satheon určená pro průmyslové areály se od těch určených pro města a obce liší především v teplotě chromatičnosti použitých diod (barva světla) - pro osvětlení průmyslových areálů se více hodí studenějších 4000 K; to zárověň zlepšuje podmínky pro zabezpečovací systémy areálů. 

Město Chomutov, ulice Kmochova

Pro město Chomutov jsme v minulosti zpracovali již několik projektů na rekonstrukci pouličního osvětlení za použití našeho svítidla SATHEON. V ulici Kmochova byla instalována svítidla s LED diodami o teplotě chromatičnosti 2700 K - světlo má teplou bílou barvu, která je pro lidské oko velmi příjemná a přirozená. Pouze poslední svítidlo v ulici je vyjímkou (fotka č.1). Má zdroj se studenější barvou světla (4000 K) a speciální optiku osvětlující chodce na přechodu s nulovým oslněním přijíždějícího řidiče.

Obec Malá Hraštice

Koncem listopadu roku 2015 jsme v obci Malá Hraštice provedli instalaci sedmnácti svítidel Satheon 40W v provedení 72U. Součástí této rekonstrukce sítě veřejného osvětlení bylo též osazení dvou nových betonových stožárů u hlavní komunikace obcí v místech, kde docházelo kvůli nedostatečnému osvětlení k častým dopravním nehodám.

Přítomnost správně navrženého pouličního osvětlení v obci je klíčové pro všechny účastníky provozu na místních komunikacích - ať už se jedná o řidiče, kteří by neměli být pouličním osvětlením přílišně oslňováni, či chodce, kteří se v dobře osvětleném postoru komunikace cítí znatelně bezpečněji.

Obec Poběžovice u Přelouče

„V měsíci srpnu 2015 jsme oslovili firmu Sathea Vision s.r.o. o zpracování pasportu na veřejné osvětlení pro naši obec. Následující měsíc jsme si u firmy objednali realizaci rekonstrukce veřejného osvětlení.

Čeho jsme se dočkali – profesionálního a odborného přístupu, českého výrobku vysoké technické kvality a dlouhodobé záruky.

Co nám to přineslo - nádherné designové osvětlení obce ve velmi krátkém realizačním čase a za solidní přijatelnou cenu.

Tuto firmu můžeme všem doporučit."

Sylva Káčerová
starostka obce Poběžovice u Přelouče

Obec Svatá

Práce byly provedeny řádně a odborně, v dohodnutých termínech, v požadované kvalitě, odpovídaly požadavkům a byly dokončeny bez vad. Na připomínky, dotazy a pořadavky obejdnatele reagoval zhotovitel vždy včas a odborně. S uvedenou firmou máme dobré zkušenosti."

Ing. Milan Anýž
starosta obce Svatá

 Městys Divišov

 Zde jsme zpracovávali pasport a generel v obci Divišov a v přilehlé obci Dalovy.

Městys Divišov si nechával od firmy SATHEA VISION s.r.o. zpracovat pasport veřejného osvětlení pro Divišov a část Dalovy. Pasport je zpracován velice kvalitně, dopodrobna jsou popsány všechny světelné  body, ale co je pro nás hlavní, je velmi přehledný a jeho elektronická verze se snadno ovládá a pro  našeho technika je jednoduché měnit údaje u každého světelného bodu, když dojde k jeho výměně atd."

Mgr. Zdeněk Pekárek
starosta městyse Divišov

Obec Hvězdonice

 V obci Hvězdonice jsme zpracovávali pasport a generel VO.

Společnost SATHEA v naší obci zpracovala pasport veřejného osvětlení, se kterým jsem velmi spokojená. Především se mi líbí to, že je přehledně a profesionálně zpracovaný v krátkém čase. Problémem nebylo ani zanesení pasportu do katastrální mapy v tištěné podobě, kterou jsem chtěla mít k dispozici na obecním úřadě.”

Alexandra Baňařová
starostka obce Hvězdonice

Obec Klínec

Práce provedené SATHEA VISION s.r.o. byly provedeny řádně a odborně, dle našich požadavků. Společnost mohu doporučit k provádění obdobných prací.”

Markéta Hanáková
starostka obce Klínec

 Obec Zahořany

Pro obec Zahořany jsme zpracovávali pasport a generel, světelně technické projekty a v současnosti realizujeme druhou etapu výměny svítidel.

Na základě nabídky společnosti SATHEA VISION zadala Obec Zahořany této firmě objednávku na vypracování pasportu a projektu veřejného osvětlení v obci Zahořany. Cena byla proti konkurenci na dobré úrovni. S dobou dodání a jednáním jsem naprosto spokojen, velice profesionální přístup. Mohu doporučit ostatním." 

Jiří  Pokora
starosta obce Zahořany

Areál Povodí Ohře

Pro Povodí Ohře jsme navrhli dle světelného projektu nové osvětlení a vyrobili speciální svítidla s teplotou chromatičnosti 4000 K.

 Obec Březová - Oleško

 V Březové - Olešku naši technici zpracovávali pasport a generel VO s technologií heatmap.

Na firmě SATHEA VISION mě zaujala technika zpracování pasportu pomocí vozidla s měřením intenzity  světla. Cena pasportu byla proti konkurenci na dobré úrovni. S dobou dodání a jednáním jsem naprosto  spokojen. Mohu doporučit ostatním."

Ing. Petr Šilhánek
starosta obce Březová - Oleško

 

Obec Chotýšany

Na základě nabídky společnosti SATHEA VISION zadala Obec Chotýšany této firmě objednávku na vypracování pasportu veřejného osvětlení v obcích Chotýšany, Křemení, Městečko a Pařezí. Komunikace se zástupci firmy byla vstřícná a splnili naše požadavky. S vyhotoveným a předaným pasportem veřejného osvětlení jsme spokojeni a věříme, že do budoucna nám poslouží k dobré orientaci a obnově naší sítě veřejného osvětlení. Odkaz na přehled osvětlení jsme umístili i na naše webové stránky www.chotysany.cz, aby byl přístupný všem občanům. Děkujeme za spolupráci."

Bohuslav Kovář,
starosta obce Chotýšany