Systém pro správu VO (Dashboard)

Jedná se o jednoduchý nástroj pro správu sítě veřejného osvětlení určený především pro obce a města. K jeho spuštění postačí běžný internetový prohlížeč, není tedy zapotřebí žádná instalace. Správci veřejného osvětlení jsou na jeho základě schopni velmi snadno zaměřit závadu a zprostředkovat opravu závady - samostatně nebo prostřednictvím příslušné firmy. Vstup do tohoto systému je chráněn přihlašovacími údaji, slouží tedy výhradně potřebám osob pověřených obcí.

Vyzkoušet systém pro správu vo

https://sathea.cz/uploads/infosystemy_system.jpg

https://sathea.cz/uploads/infosystemy_pasport_500x300px.jpg
https://sathea.cz/uploads/infosystemy_Hlaseni_zavad_500x300px.jpg

Veřejný pasport VO

Veřejný pasport veřejného osvětlení je omezená verze nástroje předchozího - slouží především občanům k nahlížení do pasprotu veřejného osvětlení obce, a dále například i bezpečnostním složkám (hasiči, policie) či k informacím o stavu zeleně v okolí pasportizovaných svítidel. Tento typ systému je otevřen široké veřejnosti k nahlížení, není však přístupný editaci - ta probíhá ze Systému pro správu VO. 

Systém hlášení závad

Poslední verzí pasportu veřejného osvětlení je tzv. Systém hlášení závad na veřejném osvětlení - vizuálně je systém velmi podobný Veřejném pasportu VO. Zásadním rozdílem je však možnost hlášení závad na síti veřejného osvětlení přímo správci VO, a to prostřednictvím mapy s polohou svítidel, pomocí které lze rychle najít polohu poškozeného svítidla a ve vlastnostech svítidla závadu nahlásit.

V rámci systému hlášení závad též nabízíme službu zasílání nově nahlášených závad na e-mail - obecní či pověřené osoby. Tato služba je součástí každého pasportu veřejného osvětlení zpracovaného naší společností.