SATHEON první generace

JEDNODUCHOST ŘEŠENÍ, PRVOTŘÍDNÍ ZPRACOVÁNÍ

Svítidlo SATHEON pro veřejné osvětlení bylo vyvinuto za účelem zlepšení kvality svícení, snadné údržby a dlouhé doby životnosti. To vše je zajištěno užitím nejlepších materiálů a technologií, které současný trh nabízí. Hliníková konstrukce těla svítidla (šasi) s povrchovou úpravou pískováním je odolná vůči vlivům povětrnostních podmínek. 

Svítidla nejčastěji dodáváme v základním provedení 72U, tedy s optikou uzpůsobenou osvětlování ulic a městských komunikací. Obměnou dílčích komponent - LED modulů, zdroje či W profilu - pak lze dosáhnout maximálního uzpůsobení svítidla pro danou lokalitu. Upravením nastavení optiky pak lze například docílit odstínění toku světla v místech, kde je světlo rušivé a nežádoucí. 

Veškeré požadavky na vlastnosti svítidel lze bezpečně stanovit za pomoci světelně-technického projektu - ten by měl být součástí každé rekonstrukce pozemní komunikace v obci.

Pokud máte zájem o další informace kontaktujte nás prostřednictvím naší emailové adresy nebo se podívejte do našeho eshopu.

Datasheet SATHEON S   

https://sathea.cz/uploads/SATHEON%2040%20SHOWCASE%20rozsv%C3%ADcen%C3%BD%2023_7_2016.jpg
https://sathea.cz/uploads/SATHEON%2040%20modr%C3%BD%20rozlo%C5%BEen%C3%BD%20s%20materi%C3%A1ly.jpg