Pro zastupitelstva a rady měst a obcí

Poskytujeme jako jediní v ČR vlastní úplné portfolio služeb a produktů pro veřejné osvětlení. Nabízíme například modulární stavební systémy navržené speciálně pro veřejné osvětlení umožňující rychlost instalace 200 m za den na každé větvi. Spojení služeb s výrobou svítidel pro LED veřejné osvětlení Vám zajistí kvalitní řešení bez obchodních marží a dalších transakčních nákladů.  

Vyrobíme, zařídíme, dodáme vše od pasportu a generelu, přes výrobu svítidel , až po komunikaci s úřady a stavební práce. 

Portfolio služeb a produktů pro LED veřejné osvětlení 

https://sathea.cz/uploads/proobce_schema.jpg

Proč chtít právě nás?

Dokumentace a úřady

Dodáme Vám vše, od žádosti o dotaci, přes projekty infrastruktury až po složitá povolení. Celou administrativní práci na projektech pro veřejné osvětlení odvedeme za Vás. Díky automatizaci a úzké specializaci právě na problematiku zahrnující zejména LED veřejné osvětlení od nás dostanete projektovou dokumentaci s minimálními náklady.

Rychlost

Naši odborníci, ať už jde o dopravního inženýra nebo dotačního specialistu, jsou zvyklí pracovat rychle a nedělat chyby. Víme, že úspora Vašeho času je klíčová. Dlouhodobě spolupracujeme se SÚS, SFDI, ŘSD, Krajskými samosprávami, SÚ a umíme vyřizovat věci efektivně. Jako jediní v ČR také využíváme vozidlo pro pasportizaci s automatickým sběrem dat, které umí připravit přesné podklady za 10 % času ruční práce.

Záruka a kvalita

Naše LED svítidla pro veřejné osvětlení jsou vyrobená v ČR. Svítidla jsou certifikováná v ČR na EZÚ. Vyrábíme také všechny náhradní díly. Na všechny produkty a služby dostanete min. 7 let plnou bezpodmínečnou záruku. 

Reference a spokojenost

Všechny obce a města, které mají veřejné osvětlení od nás, jsou s našimi rekonstrukcemi spokojeny. Naše svítidla nesvítí do oken, neoslňují. Veřejné prostory mají krásnou noční atmosféru. 

Za zkoušku nic nedáte. Doporučujeme nahlédnout do našich referencí